Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,
Değerli Çalışanlarımız,
 
Türkiye'nin 2023 vizyonuna ulaşması için tüm sektörler ile birlikte yoğun bir çaba içerisinde olması memnuniyet vermektedir. Bu yoğun çabaya mobilya sektörü olarak bizlerin de önemli katkıları olacaktır. Bu katkının temelinde; istihdam, ihracat, inovasyon ve imalat yer almaktadır. Bu dört ana etken sektörün itici gücü olarak sektörün gelişmesini ve ileriye gitmesini sağlamaktadır. Sektöre değer katan girişimlerin katkılarıyla sektör son yıllarda önemli adımlar atmış ve Türkiye’de cari fazlalık veren ender sektörlerden birisi olmuştur.

Sektör tecrübesi olan ve etik çalışma kurallarına uyan her bir girişimciye önemli işler düşmektedir. Ülke sevdalısı olarak yıllardır üzerinde çalıştığımız, ekonomik güç elde ettiğimiz mobilya sektörüne yatırım yaparak sürekli yenilikler peşinde koşmak ve katma değerli ürünler geliştirerek ülkemize önemli girdiler sağlamak temel hedefimiz olmalıdır.

Bu bilinçle sahip olduğum 30 yıllık sektör tecrübemi gelecek nesillere aktarmak, yenilikler yaparak sektöre farklı bir ivme kazandırmak için “üretimde değişim” sloganıyla innovatif yatak ve demonte baza üretimine  devam ediyoruz. İki yıl üzerinde çalıştığımız proje sonuç verdi ve Türkiye’de bir ilk olan demonte bazayı farklı bir yenilik olarak mobilya sektörüne kazandırdık ve projemizi aldığımız patent ile taçlandırarak, geliştirdiğimiz demonte baza için de faydalı model belgesini Türk Patent Enstitüsünden aldık.

Yaşam boyu temel hedeflerim arasında standartların dışına çıkıp, fark oluşturarak hayatı kolaylaştırmak daha az kaynak kullanarak çok daha fazla fonksiyonlu ürünler geliştirmek yegane amacım olmuştur.

2016 yılında geliştirdiğimiz ve dört dalda patentini aldığımız yenilikçi ürünümüz demonte baza ile tüketicilerimiz için fark yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2018 yılının ülkemiz başta olmak üzere tüm insanlık için barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, tüm iş ortaklarımıza bol kazançlı bir yıl geçirmelerini diliyorum. 

Saygılarımla,
Alper Çetinarastacı
Yönetim Kurulu Başkanı